Loading...

Minitour Lemury

Krótka wycieczka na wschód od stolicy aby odkryć puszczę deszczową Andasibe, w której mieszka król lemurów – Indri – największy z tych gatunków.

Jedyna okazja aby poznać z bliska i zabawić się z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Szybka i łatwa trasa, z wygodnymi noclegami i dniami pełnych wrażeń.

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowanie w uroczym hotelu, począwszy od:

6042 osoby

4673 osoby

4574 osoby

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowaniem w hotelu ekonomicznym, począwszy od:

5242 osoby

4113 osoby

3754 osoby
4x4 z kierowcą z Antananarivo do morza, z paliwem, opłatą za przejazd i parkingami Przewodnik Transfery do i z hoteli Nocy w hotelu z pół pensjonatem Wycieczki po mieście, po za mjastem i wejścia do parków
Napoje, napiwki i dodatki Obiady Loty wewnętrzne (około 400 euro) Loty międzynarodowe
MyMadagascar, we współpracy ze stowarzyszeniem Enfants de l'Avenir i Szkołą Katolicką Elżbiety Ambohidravaka, zapewni dzieciom z prowincji Antisirabe stypendium, ważne przez jeden rok, od każdego turysty który będzie podróżował z nami.

Plan Podróży

Pierwszy dzień ANTANANARIVO Przylot na lotnisko Antananarivo, powitanie i przejazd do hotelu Combava. Hotel znajduje się w pobliżu lotniska i zbudowany jest w tradycyjnym  architektonicznym góralskim stylu.

Drugi dzień ANTANANARIVO

Odwiedzamy park lemurów u bram stolicy, aby obserwować z bliska wiele z około 100 gatunków lemurów obecnych na Madagaskarze. Po południu zwiedzanie starożytnego pałacu Ambohimanga. Jest to jedna z najstarszych budowli na wyspie, zbudowana na świętym wzgórzu u bram miasta, ważna część historii ludności Merynosów i całego kraju.

Kolacja i nocleg w hotelu Combava.

Trzeci dzień ANTANANARIVO-ANDASIBE 154 KM 3 godz.

Odjeżdżamy rano na wschód, w kierunku Oceanu Indyjskiego; tuż po wyjściu z miasta lasy przeplatają się z ryżowymi polami, typowy krajobraz płaskowyżu Madagaskaru.

Po około 100 km pierwszy postój na “farmie Peyrieras “ gdzie możemy poznać unikalną faunę lasów deszczowych, zobaczyć setki kameleonów nawet bardzo rzadkich, dziesiątki gekonów o różnych kształtach, krokodyle i motyle a to wszystko podczas godzinnej przechadzki.

Po południu spotkanie z lemurami, spotkanie z nimi prawie “oko w oko” na wyspie Vakona. Biorąc kajak dopływa się do szeregu małych wysepek zamieszkałych przez setki lemurów przyzwyczajonych do obecności człowieka: wystarczy przynieść z sobą banana a one będą natychmiast w naszych ramionach.

O zmierzchu spacer po lesie, aby odkryć bogate nocne życie lemurów z rodziny microcebus – najmniejsze lemury na świecie – , żab, gekonów i mnóstwo kameleonów. Kolacja i nocleg w komfortowych  bungalows w Sahatandra Lodge, przyjemny hotel w samej puszczy Andasibe z pięknym patio u brzegu lasu, będącym dobrym punktem do obserwowania zwierząt i wypoczynku z drinkiem.

Czwarty dzień ANDASIBE

Zbudzeni przez krzyki Indri, największe lemury na świecie, które mieszkają w pobliżu naszego hotelu, rozpoczynamy dzień od zwiedzania deszczowych lasów. Rano obchód 3 lub 4 godzinny po płaskich, spacerowych trasach w specjalnej rezerwie Analamazoatra, aby móc z odległości kilku metrów obserwować  Indri i inne lemury. Po południu czas jest przeznaczony na zwiedzanie innej części parku Andasibe, jest to rezerwat, którym bezpośrednio zarządza lokalna społeczność. Dochody z tej wizyty pozostaną w rękach mieszkańców i będą służyć na realizację nowych, ulepszających projektów.

Kolacja i nocleg w hotelu Sahatandra Lodge.

Piąty dzień ANDASIBE – ANTANANARIVO Powrót do stolicy i przejazd na lotnisko.

2019-11-06T21:36:48+01:00
Przejdź do góry