Loading...

Tour siedem dni na południu

Tour siedem dni na południu: parki, pola ryżowe i płaskowyże

Plan podróży

Siedmiodniowy plan zwiedzania, aby poznać najpiękniejszą część wyżyn i południe Madagaskaru. Wszystkie wycieczki odbywają się z prywatnymi przewodnikami, koordynowani przez nasz personel. Nie brakuje żadnego z najbardziej poszukiwanych miejsc na południu: Isalo, Andringitra, Ranomafana i rafa koralowa na wybrzeżu Vezo.

Dla miłośników morza, istnieje możliwość przedłużenia pobytu w prestiżowej miejscowości 

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowanie w uroczym hotelu, począwszy od:

11982 osoby

9373 osoby

8854 osoby

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowaniem w hotelu ekonomicznym, począwszy od:

10642 osoby

8333 osoby

7604 osoby
4x4 z kierowcą z Antananarivo do morza, z paliwem, opłatą za przejazd i parkingami Przewodnik Transfery do i z hoteli Nocy w hotelu z pół pensjonatem Wycieczki po mieście, po za mjastem i wejścia do parków
Napoje, napiwki i dodatki Obiady Loty wewnętrzne (około 400 euro) Loty międzynarodowe
MyMadagascar, we współpracy ze stowarzyszeniem Enfants de l'Avenir i Szkołą Katolicką Elżbiety Ambohidravaka, zapewni dzieciom z prowincji Antisirabe stypendium, ważne przez jeden rok, od każdego turysty który będzie podróżował z nami.

Plan Podróży

Pierwszy dzień ANTANANARIVO

Przylot na lotnisko Antananarivo, powitanie i przejazd do hotelu Combava. Hotel znajduje się w pobliżu lotniska i zbudowany jest w tradycyjnym  architektonicznym góralskim stylu.

Drugi dzień ANTANANARIVO – ANTSIRABE 160 KM 3 h godz.

Po szybkiej odprawie w hotelu, wyjazd do miejscowości uzdrowiskowej Antsirabe, na pięknej drodze, która przecina wzgórza i pola ryżowe. W tej 3-godzinnej podróży planowane jest kilka etapów. Po południu wizyta wulkanicznych jezior otaczających miasto i możliwość zobaczenia ręcznej pracy lokalnych rzemieślników (kamieniarzy, rzeźbiarzy rogów zebu, hafciarzy...).

Nocleg w Couleur Cafe i kolacja w typowej lokalnej restauracji.

Trzeci dzień ANTSIRABE – RANOMAFANA 254 KM 6 godz.

Wyjazd wczesnym rankiem, aby w pierwszym etapie zwiedzić miasto Ambositra, stolica rzeźbiarzy i dojechać na obiad do uzdrowiskowego miasta Ranomafana.

Po południu wizyta Ranomafany, a o zachodzie słońca odkryjemy nocną faunę lasu.

Kolacja i nocleg w hotelu Thermal.

Czwarty dzień RANOMAFANA – AMBALAVAO 100 KM 2,30 godz.

Poranek poświęcony zwiedzaniu Parku Narodowego Ranomafana, który zapewnia wyjątkową różnorodność biologiczną na świecie, z wieloma gatunkami flory i fauny istniejącymi tylko w tej wąskiej dolinie; jest to park charakteryzujący się gęstym wilgotnym lasem deszczowym z bujną roślinnością, ale z dobrze wytyczonymi ścieżkami, które pozwalają w kilka godzin na zauważenie wielu gatunków lemurów i bardzo rzadkich ptaków.

Po południu wkroczymy na południe, definitywnie schodzimy z wyżyn i docieramy do miasta Ambalavao i jego wspaniałych widoków na granitowe góry.

Popołudnie na relaks przy basenie z kolacją i nocleg w bungalowach w hotelu Varangue Betsileo.

Piąty dzień AMBALAVAO – ISALO 230 KM 3,30 godz.

Dzień poświęcony jest dolinie Ambalavao i parku Anja.

Będziemy mieli do wyboru przed wejściem do lasu Anja dwie różne trasy: spacer przez wioski wokół rzeki, lub trekking na szczyt góry. Ten las Anja to jest Miejsce w którym znajduje się maksymalna koncentracja lemurów Katta, sympatycznych lemurów o puszystym ogonie, który zdobią na przemian ułożone czarno-białe pierścienie. Następnie opuszczamy Ambalavao i kierujemy się w dalszym ciągu na południe, charakteryzujące się szerokimi równinami i sawannami. Widoki jak z Dalekiego Zachodu zaprowadzą nas do najczęściej odwiedzanego parku w Madagaskarze: park Isalo. Zatrzymamy się w pięknym hotelu całkowicie wkomponowanym w naturę tego miejsca i zbudowanym w skale: Relais de la Reine.

Nocleg i kolacja.

Szósty dzień ISALO

Cały dzień wędrówki przez wąwozy i kaniony parku Isalo, gdzie w skałach pojawiają się nagle piękne naturalne baseny i wodospady, w których można kąpać się.

Krajobraz przypomina Kolorado z sawannami i górami erodowanymi przez naturalne elementy.

Nocleg i kolacja ponownie w hotelu Relais de la Reine.

Siódmy dzień ISALO – SARODRANO 270 KM godz.

Wyjazd wcześnie rano, aby odwiedzić park Reniala, gdzie możemy obserwować florę charakteryzującą się dziwnymi baobabami butelkowymi, ale także niesamowitą roślinnością kaktusową i leczniczą.

Po przejściu przez miasto Tulear docieramy do półwyspu, który ciągnie się między lasem mangrowym parku Tsinjorake  i  rafą koralową.

Kolacja i nocleg w hotelu Ecolodge Residence Eden.

Morze

Wybierz personalizację podróży zgodnie z życzeniami i według dostępnych dni i pamiętaj: zawsze jesteśmy gotowi do zmiany każdego programu zgodnie z Twoimi potrzebami ... po prostu zapytaj!

Mozliwe wybore

  • Peter Pan
  • Fivesenses Lodge
  • Salary Bay
  • Mamirano Lodge
  • Residence Eden Ecolodge
2019-12-10T08:31:09+01:00
Przejdź do góry