Loading...

Minitour Baobab

Zjazd w kierunku dalekiego zachodu Madagaskaru aby poznać majestatyczną Aleję Baobabów, miasto Morondava i niezwykłą puszczę Kirindy, którą zamieszkują nie tylko liczne lemury, ale także jedyny mięsożerny ssak Madagaskaru: Fossa.

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowanie w uroczym hotelu, począwszy od:

7632 osoby

5683 osoby

5574 osoby

Opłata za osobę z przewodnikiem, kierowcą i zakwaterowaniem w hotelu ekonomicznym, począwszy od:

7352 osoby

5573 osoby

5244 osoby
4x4 z kierowcą z Antananarivo do morza, z paliwem, opłatą za przejazd i parkingami Przewodnik Transfery do i z hoteli Nocy w hotelu z pół pensjonatem Wycieczki po mieście, po za mjastem i wejścia do parków
Napoje, napiwki i dodatki Obiady Loty wewnętrzne (około 400 euro) Loty międzynarodowe
MyMadagascar, we współpracy ze stowarzyszeniem Enfants de l'Avenir i Szkołą Katolicką Elżbiety Ambohidravaka, zapewni dzieciom z prowincji Antisirabe stypendium, ważne przez jeden rok, od każdego turysty który będzie podróżował z nami.

Minitour Baobab

Plan Podróży

Pierwszy dzień ANTANANARIVO

Przylot na lotnisko Antananarivo, powitanie i przejazd do hotelu Combava. Hotel znajduje się w pobliżu lotniska i zbudowany jest w tradycyjnym  architektonicznym góralskim stylu.

Drugi dzień ANTANANARIVO – MIANDRIVAZO 470 KM 7 godz.

Pierwszy dzień jeepem przekraczamy centralną wyżyny, charakteryzującą się tarasowymi polami ryżowymi i łagodnymi wzgórzami. Ciężko pracująca ludność, która tam mieszka, bardzo zmieniła krajobraz, czyniąc go uporządkowanym ogrodem warzywnym wzdłuż całej trasy.

Zatrzymamy się na lunch w Antsirabe, aby odwiedzić to czyste i porządne miasto uzdrowiskowe, zbudowane przez francuskich kolonistów i bogate w rzemiosło. Następnie dotrzemy do Miandrivazo, małego miasteczka na skraju rzeki Tsiribihina, gdzie zjemy i spędzimy noc w hotelu Princesse de Tsiribihina.

Trzeci dzień MIANDRIVAZO – KIRINDY 350 KM 4 godz.

Opuszczamy Miandrivazo, a krajobraz staje się ogromną równiną usianą setkami imponujących baobabów i zielonych pól ryżowych. Przyjeżdżamy rano do Morondava, miasta położonego nad morzem przed kanałem Mozambickim. Ten cichy zakątek świata jest centrum wymiany morskiej na typowych szkunerach, które służą jako środek transportu dla całego zachodniego wybrzeża. Po obiedzie wyruszamy w kierunku puszczy Kirindy, przejeżdżając po raz pierwszy przez aleję Baobabów.

Kolacja i nocleg w hotelu Relais de Kirindy.

Czwarty dzień KIRINDY – MORONDAVA 70 KM 2 godz.

Ranek poświęcony jest na zwiedzanie parku Kirindy, suchego lasu liściastego, unikalnego w swoim rodzaju, zdolnego wytrzymać długie okresy suszy. W parku tym znajduje się imponująca liczba baobabów, różnych gatunków flory, jak i fauny, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

O zachodzie słońca ponownie znajdziemy się na imponującej alei Baobabów.

Nocleg i kolacja w hotelu Kimony

Piąty dzień MORONDAVA – ANTSIRABE 550KM 8 godz.

Ośmiogodzinny transfer z morza na góry Antsirabe. Przejedziemy przez region Menabe, wciąż usiany licznymi baobabami zanurzonymi w bukolicznym krajobrazie; potem po minięciu Miandrivazo wrócimy na wyżyny.

Kolacja i nocleg w hotelu Couleur Cafe

Szósty dzień ANTSIRABE – ANTANANARIVO 160KM 3 godz.

Przejazd do stolicy, wizyta w mieście i transfer na lotnisko.

2019-11-06T22:27:45+01:00
Przejdź do góry